خانه / آزمایشگاه کالیبراسیون / کالیبراسیون هود
کالیبراسیون هود

کالیبراسیون هود

کالیبراسیون هودReviewed by Admin on Jan 19Rating: ۵.۰کالیبراسیون هود کالیبراسیون هود لامینار آزمایشگاه کالیبراسیون ابزار دقیق شرکت کالیبراسیونکالیبراسیون هود کالیبراسیون هود لامینار آزمایشگاه کالیبراسیون ابزار دقیق شمارش ذرات بیشینه دما صوت سنجی سرعت جریان هوا نورسنجی لرزه سنجی رطوبت سنجی و فشار مثبت شرکت کالیبراسیون

آشنایی با آزمایشگاه کالیبراسیون هود آزمایشگاه کالیبراسیون سکا – شرکت کالیبراسیون سازه کارآزما

در آزمایشگاه کالیبراسیون هود بر اساس دامنه کاری گواهینامه تایید صلاحیت و استانداردهای ملی و بین المللی کالیبراسیون هود لامینار ( شمارش ذرات، بیشینه دما، صوت سنجی، سرعت جریان هوا، نورسنجی، لرزه سنجی، رطوبت سنجی و فشار مثبت) توسط کارشناسان مجرب و آموزش دیده شرکت کالیبراسیون سکا اندازه گیری می گردد.

کالیبراسیون هود:

هود لامینار هودهایی هستند که جهت محافظت از اپراتور و محیط در برابر عوامل بیولوژیکی که دارای  سطح خطر پایینی هستند طراحی شده است این هودها شامل یک محفظه بسته  با یک قسمت باز جهت دسترسی به محصولات می باشد. هود لامینار فلو در قسمت خروجی خود مجهز به فیلتر هپا است. فیلتر هپا در سه کلاس I , II , III وجود دارد و خصوصا در آزمایشگاه های بیولوژیک مورد استفاده قرار میگیرد تا از خروج عوامل ارگانیک به بیرون از آزمایشگاه جلوگیری کند.

هودهای میکروبیولوژی به منظور ایجاد فضایی تمیز بر روی میز کار، برای انجام برخی فعالیتهای آزمایشگاهی، کنترل کیفیت صنایع غذایی، مونتاژ، بسته بندی و ساخت برخی محصولات و … کاربرد دارند. در هود لامینار هوا از فیلتر های هپا (High efficiency particulates air) که حذف کننده ی ذرات و آلودگی ها می باشند عبور کرده و هوای در گردش را پاک و تمیز می سازد. هودهای جریان لامینار شامل یک پد فیلتری – یک فن و یک فیلتر هپا می باشند. فن موجود در دستگاه هوا را از پد فیلتر یعنی جایی که ذرات گرد و غبار بر جای می مانند مکش می کند. پس از آن هوایی که از سد فیلتر مقدماتی گذشته باید از فیلتر هپا که ذراتی با ابعاد کوچکتر مانند قارچ ها و باکتری ها و ذرات گرد و غباررا فیلتر می کند عبور کند. حال هوای استریل شده دوباره به داخل فضای عملکرد یا همان بالن عملکرد وارد شده و انجام ادامه کار ها درفلاسک بدون خطر ضدعفونی ممکن می شود.

 آزمایشگاه کالیبراسیون سکا – شرکت کالیبراسیون سازه کارآزما

 

همچنین ببینید

کالیبراسیون شیمی

کالیبراسیون شیمی و حجم

کالیبراسیون شیمی و حجمReviewed by Admin on Jan 20Rating: ۵.۰کالیبراسیون شیمی و حجم کالیبراسیون الکل …

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

error: کپی برداری از محتویات سایت مجاز نیست